Kurumsal

Hakkımızda

Hoş Geldiniz

1975 yılında SAMSUN da Tarık ÖZDAL tarafından 3 ortak olarak şirketimiz kurulmuştur. 2001 yılına kadar devam eden bu urtaklık şu anda 2 ortak olarak halen devam etmektedir.
Samsun ticaretinde 42 senedir kendine haklı ve seçkin bir yer edinen şirketimiz karadeniz bölgesinde sektöründeki öncü firmalardan biri olmayı başarmış müşteri odaklı çalışma prensibi güler yüzlü ve bilgili personeli ile daima aranan bir kimlikte ticaret hayatına devam etmektedir.
Sanayi, inşaat, otomotiv, hediyelik eşya, özel yapım tekne ve yardımcı ürün uygulamaları ile bu sektörlerde kullanılan boya, tiner, hırdavat mazlemeleri, polyester ve yardımcı malzemleri, kalıp ve döküm slikonları, poliretan epoxy ve türevi kimyasal ürünler ile bunların uygulamasında kullanılan el aletleri ve ürünleri şirketimiz bünyesinde satışı ve pazarlaması yapılmaktadır.
Sektöründeki yenilikleri ve yeni teknolojileri takip eden şirketimiz bundan sonrada müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ticaret hayatını devam ettirmeyi planlamaktadır.

Ekibimiz

Joe Doe

CEO

Apollo's last game of pool was so strange.

Angelina Stevan

Managing Director

Apollo's last game of pool was so strange.

Ben Dessaritus

Sr. VP

Apollo's last game of pool was so strange.

Alina Albert

Sr. Manager

Apollo's last game of pool was so strange.